ART JOURNAL, DT AGATERIA, MIXED MEDIA

550. Zimowy wpis w art journal – DT Agateria

550-zimowy-wpis-w-art-journal-dt-agateria

Przyszedł czas na kolejną moją inspirację dla sklepu Agateria, tym samym to mój ostatni post w tym roku! A już pierwszego stycznia zapraszam na nowy post z podsumowaniem mojego 2018 roku.

Rok temu pod choinką znalazłam notes art journalowy, przez cały rok leżał i czekał, no i się doczekał! Jedną z najnowszych moich masek jest maska z kaflami marokańskimi – bardzo mi się spodobała i chciałam ją najszybciej użyć. Do głowy wpadł mi pomysł na zimowy, świąteczny wpis, zrobiłam dobrą kawę i zaczęłam działać. Użyłam jeszcze jednej maski – delikatniejszej –  ramki z gwiazdkami, tą użyłam razem z pastą modelującą.

Ostatnimi krokami było dodanie kilku odbitek stempli z zestawu „przeszycia” oraz umieszczenie obrazka, a pod nim ślicznej i delikatnej tekturki „koronki zimowe”.

One year ago I found art journal book under the Christmas tree. And now is a time for it! Yes, after one year!  One of my newest stencil is this pretty one called „kafle marokańśkie„, I used it to make Christmas journal page. Also I put our white modeling paste and used stencil with small stars. I add some stamps from this great set and winter chipboard.

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com