Non classé

551. 2018 – moje podsumowanie

551-2018-moje-podsumowanie

Chciałam napisać kilka słów o  2018 roku, który był niezwykły. Wiadomo, marzeń było wiele, to najważniejsze się nie spełniło, ale i tak się cieszę, że ten rok był taki wspaniały dla mnie.

2018

O życiu prywatnym raczej nie będę pisać, bo wolę to zostawić dla siebie 🙂 Jednak rok 2018 był bardzo intensywny i jakże piękny jeśli chodzi o scrapbooking.

Głównie miniony rok będzie kojarzył mi się z DT Agaterią, co prawda jestem projektantką już od kilku lat w tym sklepie, jednak teraz było wyjątkowo intensywnie! Spora ilość projektów, publikacja w gazecie, najważniejszy i najwspanialszy wyjazd z Agatą i Darkiem na targi do Dani! To było jak sen, spełnienie marzeń, Agateria i właśnie ja – tam, poznanie wielu wspaniałych osób, prowadzenie make&take! Zwiedzanie kolejnych miejsc, pyszne jedzenie … nie da się tego ująć w kilku słowach! Agato, Darku bardzo Wam dziękuję!

Oprócz tego brałam udział w kolejnym ważnym dla Agaterii wydarzeniuotwarciu nowej pracowni, więcej o tym wypadzie pisałam w tym poście. Po raz kolejny poznałam cudowne osoby, świetnie się bawiłam i prowadziłam pokaz kolorowania!

Kolejnym wielkim krokiem było otwarcie własnego sklepu internetowego, który wciąż raczkuje, ale drodzy Klienci, cały czas nad tym pracuję! Dziękuję za cierpliwość i gorąco Was zapraszam. Wkrótce pojawi się nowa oferta na zaproszenia komunijne, które co roku cieszą się dużą popularnością, a ja uwielbiam je robić dla Was!

Udało mi się też pojawić na kilku warsztatach w Polsce, szczególnie miło wspominam te spędzone z Gosią Salomon (tu powinna być wielkie serce – emotka dla Ciebie Gosiu) – czas idealny, twórczy, wesoły, baterie naładowane. Byłam też na warsztatach u Cynki, aż w górach! Jechałam na weekend na drugi koniec Polski!!! Było warto!

W ostatnich dwóch miesiącach poprowadziłam kilka warsztatów w jeden ze szkół w moim mieście – to również napawa mnie dumą i optymizmem, bo czuję, że w 2019 r. też się to wydarzy.

Powoli rozkręcam się w nagrywaniu dla Was filmów, wszystkie znajdzie na moim kanale YT!

Poza tym końcówka 2018 roku i wielka niespodzianka, dostałam się do zagranicznego DT! Ogromny sukces! Wielka radość! A przy okazji stres i niedowierzanie, wszystkie te emocje towarzyszą mi od chwili, kiedy dowiedziałam się, że mi się udało. O tym napiszę osobnego posta, już wkrótce, a póki co nie będę zdradzać szczegółów.

I taki właśnie piękny był ten mijający rok, a jako,  że na Instagramie istnieje możliwość wygenerowania 9 najpopularniejszych zdjęć w 2018  – #bestnine2018 – postanowiłam zobaczyć jak to wygląda z moim profilem. Okazało się (czego zupełnie się nie spodziewałam), że zdjęcia z największą ilością lajków, to te, na których widnieją moje „malowidła”!

 

Wszystkim zaglądającym na moje kanały social media, czyli na Instagrama, fanpage, youtube i oczywiście tutaj na bloga – bardzo dziękuję, dzięki za każde polubienie i za każdy komentarz! Cieszę się, że jesteście ze mną.

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com