COPIC, DT AGATERIA, KARTKA, KOLOROWANIE, WALENTYNKI

557. Matylda na Walentynki – DT Agateria Craft

557-matylda-na-walentynki-dt-agateria-craft

Po świątecznych różnościach na blogu powrót do różu i słodkości. Dzisiaj wpis przygotowany specjalnie dla Agateria Craft. Przygotowałam Walentynkę, na której rolę główną odgrywa stempelek Matylda Amorek, pokolorowany przeze mnie markerami Copic.

Papiery, które widzicie to również produkt z Agaterii – kolekcja Magic Dreams, pastelowa i słodka – polecam! Papiery obszyłam na maszynie i dodatkowo miejscami nałożyłam ICING PASTE w kolorze white gold, a nałożyłam ją przez maskę w nutki.

KARTKĘ MOŻESZ KUPIĆ W MOIM SKLEPIKU 🙂

 

ENG: After Christmas I fall into pink color, so it’s time for some candies! Today it will be new Valentine’s Day card with amazing stamp from Agateria Craft called Matylda Amorek. I color her with copics. You can see here papers from Magic Dreams collection. I add some icing paste using one of the newest stencil with musics nutes! I hope you like sweeties?

 

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com