NOTES, WARSZTATY

562. Warsztaty notesowe z flamingami i spółką

562-warsztaty-notesowe-z-flamingami-i-spolka

Póki zdjęcia jeszcze gorące i mam chwilkę wolnego, chciałam Wam pokazać zdjęcia z wczorajszych warsztatów, które odbyły się w moim domu.

Sześć wspaniałych osób otrzymała na święta od mojej Klientki bony na 2 godz. warsztaty scrapbookingu. Spotkaliśmy się właśnie wczoraj, jak wcześniej w moim domku. Rozpoczęliśmy od „zwiedzania” mojego craftroomu, pokazałam gdzie pracuję, co robię, obejrzeliśmy kilka różnorodnych prac. Następnie przeszliśmy obok, gdzie przygotowany przeze mnie stół i materiały z niecierpliwością czekały na młodych twórców. Na warsztatach robiliśmy notesy o wielkości 15x15cm, pracowaliśmy z najlepszymi produktami. Baza notesowa pochodzi ze sklepu eco-scrapbooking. Na początku trochę się „pobrudziliśmy”, poznawaliśmy pastę strukturalną oraz maski (oba produkty z Agateria Craft), a pod wpływem ciepła uzyskaliśmy cudowne tekstury na naszych papierach. Jeśli chodzi o papiery to pracowaliśmy z kolekcją Piątku Trzynastego – Let’s Flamingle – jest pełna energii i kolorów, idealna do notesów. Oprócz tego wykorzystaliśmy również tkaniny, koronki, gazę, punchery, wstążki, elementy ozdobne papierowe, metalowe, kryształki, kryształki w płynie i wiele, wiele innych.

To był świetny dzień, ale muszę przyznać, że bardzo miło zaskoczyła mnie ta SZÓSTKA – zdolni, pełni chęci do pracy! Notesy wyszły piękne, było  kreatywnie i wesoło 🙂 Każdy wyszedł z zrobionym przez siebie notesem.

Poniżej, za zgodą Młodych Twórców, kilka zdjęć z warsztatów.

cof

A jeśli chcesz sprawić oryginalny prezent w postaci warsztatów scrapbookingu – serdecznie zapraszam do siebie 🙂 Warsztaty odbywają się w Kartuzach, spotkanie trwa 2 godziny, max. 6 osób. Więcej informacji: zaborowska.art@gmail.com lub 501-575-179

Tagi: ,
Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com