BLEJTRAM, DT Fabrika Decoru, MIXED MEDIA

572. DT Fabrika Decoru – pierwsza inspiracja, blejtram z Maszą

572-dt-fabrika-decoru-pierwsza-inspiracja-blejtram-z-masza

Już od jakiegoś czasu wiem, że osiągnęłam swój kolejny cel i spełnia się moje kolejne scrapowe marzenie. Kiedy wysyłałam zgłoszenie do grona projektantów w zagranicznym sklepie Fabrika Decoru, w życiu bym nie pomyślała, że wybiorą właśnie mnie, jako jedyną Polkę w 2019 roku! Skakałam z radości kiedy dostałam maila od FD!

W tym tygodniu opublikowałam swoją pierwszą inspirację, a w związku z kilkoma wydarzeniami w życiu prywatnym, dopiero dziś publikuję ją tu, na swoim blogu.

Tym samym przygotowałam blejtram, jest to pierwsza praca ze zdjęciem naszej Maszki 🙂 Białą kanwę pochlapałam farbami w kolorze żółtym i różowym, a następnie zaczęłam ją ozdabiać. Wycięłam kwadraty o wielkości ok 7x7cm z cudownego papieru z kolekcji „Believe in miracle”, Przykleiłam je na tekturę, żeby dodać przestrzenności. Nakleiłam zdjęcie Maszy, i delikatnie ozdobiłam całość koronkami, pomponikami, cekinami i napisami z arkusza, który był dołączony do zestawu papierów.

Hello! I’m so happy because it’s my first inspiration for Fabrika Decoru. When I’ve got the e-mail from Fabrika Deecoru that they choose me as a new DT for 2019 I was soooo happy! I can’t believe! Amazing! Dreams comes true! On this week I had my first inspiration.

I decided to make something full of color and sweetness. I’ve taken a photo of our cat (she’s called Masza and she is with us from three weeks) and made frame/canvas. I’ve used „believe in miracle” collection – it’s so sweet and pretty, perfect for my project. I’ve cut some squares and stitched them, then glue on a canvas and add some embellishments. All products I’ve used you can see under photos of my projects.
I hope you will like it and have a nice day 🙂

You can see some mint and pink sequines I really like to use them, and look and this sweet webbing with pompons! I love to use some fabrics, so I’m sure that I will be use them very often!

 

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com