ALTERED ART, DT Fabrika Decoru, KARTKA, MIXED MEDIA, ORGANIZACJA, ŚLUB

574. Stojak i karteczki – DT DABRIKA DECORU

574-stojak-i-karteczki-dt-dabrika-decoru

Dziś kolejna moja inspiracja dla sklepu Fabrika Decoru. W tym tygodniu przygotowałam, a raczej ozdobiłam świetną bazę – stojak na muffinki.

Nakleiłam na bazę papiery z kolekcji Shabby Garden, oraz fragmenty gazety. Jak widzicie jest to gazeta rosjska (stosuję odżywki i szampony do włosów produkcji rosyjskiej i ostatnio w paczce znalazłam gazetę, która chroniła szampony przed uszkodzeniem! Chyba nie muszę wspominać co w paczce najbardziej mi się spodobało 🙂 )

Potem zaczęła się zabawa z gessem, farbami i innymi mediami. Nałożyłam sporą ilość warstw, bo wciąż mi było mało 🙂 Na końcu ozdobiłam całość kwiatami, gipsową rameczką, tkaninami, złotym szkiełkiem, I po raz kolejny popaćkałam całość białym gessem.

 

Hello everyone! How are you? I hope you have lovely weekend as me. Today I would like to show you my new projects which I made special for you. In this week I was working with Shabby Garden collections which is really pretty.

First of all I’ve made „cupcake stand” – the base is perfect and only what you have to do is decorate it! First I glue papers from Shabby Garden and some papers from newspaper, after it I painted it with white gesso and some others paints (green and gray). In the end I added some flowers and embellishments.

 

Miałam małe problemy ze zrobieniem zdjęć, bo ktoś się uparł, że na nich być musi, swoją drogą Maszce półka się chyba spodobała.

I had some problem with making a photo :) Someone want to show how cupcake stand is great toy!

Przygotowałam również dwie karteczki,bo tak bardzo spodobały mi się papiery Shabby Garden! Dodałam srebrnej pasty strukturalnej, dodatki z kolekcji (elementy wycięte oraz paski z kolekcji Shabby Garden), a także kwiaty, koronki i perełki.

After this stand I made two cards, I’ve used papers and set of strips (also Shabby Garden collection – i choose picture with Eiffla Tower), One of my favorites are .. die cut s, they are so cute and you can use it very easy, nothing to do, only fit and glue..you can see them here:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com