DT PROJEKT PLANNER, ORGANIZER, PLANNER, TUTORIALS; DIY

94. Planner i digi do ściągnięcia.

Witam po weekendzie 🙂
Mam dla Was małą niespodziankę – przygotowałam kolejne digi do ściągnięcia, wydrukowania i wykorzystania w plannerach lub organizerach 🙂

Jednak zacznę od mojej inspiracji dla DT Projekt Planner, która właśnie dziś ukazała się na firmowym blogu: tutaj.

Przygotowałam w swoim planerze przekładkę – typowo scrapkową – dzięki której bardzo łatwo i szybko trafię do zamówień, pomysłów, mapek, i innych rzeczach związanych ze scrapbookingiem.

Pierwsza część, ta którą dziś pokażę to zamówienia. Czyli najważniejsza dla mnie sprawa, którą muszę mieć zawsze pod ręką. Aby wszystko ładnie się komponowało, przygotowałam swoje własne strony do plannera! Zawierają one 3 rubryki: informacje, kontakt, oraz termin i cenę.

Z chęcią się z Wami nimi podzielę, ściągajcie, drukujcie, ale nie usuwajcie znaku wodnego i proszę Was o informację, jeśli skorzystacie z tych plików 🙂 Z radością obejrzę je w Waszych plannerach i organizerach.

W rubryce informacje zamieszczam wszystko co muszę wiedzieć o zamówieniu, ilości, dokładnie co ma być zrobione, kolorystykę itp. Następnie wpisuję dane osoby zamawiającej, a w ostatniej rubryce określam cenę za zamówienie i termin, do którego muszę je wykonać 🙂

[na zdjęciu zakryłam chmurką dane klientów] 

Na blogu projekt planner znajdziecie również zdjęcia rozkładówki z tego tygodnia 🙂

Pozdrawiam,

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com