LO, SCRAPBOOKING, WYZWANIE 2xLO!

Sweet love.

Jakiś czas temu powróciłam do prawdziwego scrapu, bo w pracowni powstaje coraz więcej tworów dla NAS – blejtramy, albumy, Project Life (mam Wam do pokazania 4 zaległe wpisy) no i LO.

Layouty były dla mnie zawsze wyzwaniem, duża powierzchnia mnie przerażała. Na szczęście teraz łatwiej mi to przychodzi, chyba w końcu do nich dojrzałam, jeee!
Dziś pokażę, pierwszy – słoneczny i apetyczny, bardzo słodki LO. W roli głównej truskawki, te prosto z pola.

Nigdy nie przepadałam za tymi owocami, już w sklepie nie wyglądały apetycznie, a po przyniesieniu ich do domu, co piąta była niezjadliwa. Teraz jest inaczej, wystarczy, że wyjdę z domu, przejdę kilka kroków i jestem już na polu pełnym truskawek. Teściowie mają, co roku jest ich mnóstwo. W zeszłym miałam przyjemność je zbierać, codziennie od 200 do 300 koszyków. Ten zapach, ten smak! Jedyne i wyjątkowe truskawki kaszubskie 🙂

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny i wskazówki 🙂
Mru – mam nadzieję, że teraz jest lepiej 🙂 :*

Marta Z.

***************************************************************************
Użyłam:
Little Me – The Scrap Cake ze Scrap Butik
Stemple LLD Picture This – My fovorite things (Scrap Butik)
Dodatki: guziczki od Sylwii, tusze wodne 13arts, oraz dodatki We R Memory Keepers z kolekcji Farmer’s Market i Teresa Collins Quoted
   

Follow my blog with Bloglovin

Share:

ArtLand Marta Zaborowska

Nazywam się Marta Zaborowska, mieszkam w Kartuzach, w samym sercu Kaszub.
Tworzę od 2007 r. i od tego czasu scrapbooking jest bardzo ważną częścią mojego życia. Tworzę dzieląc się moją pasją i sercem, bo w każdą swoją pracę wkładam 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla mnie dniem straconym, po prostu to kocham!

Oprócz pasji do tworzenia projektuję oświetlenie i prowadzę z mężem hurtownię elektryczną i oświetleniową.

mail: zaborowska.art@gmail.com